تبلیغات
پسران بد و دختران خوب - چگونه وبلاگ موفقی داشته باشیم؟

پسران بد و دختران خوب

...چون میسر نیست من را کام دوست******عشق بازی می کنم با نام دوست

چگونه وبلاگ موفقی داشته باشیم؟

در این پست می خوام بگم چگونه وبلاگ موفقی داشته باشیم!! (اما نمی دونم خودم چرا ندارم!!) ابتدا شروع می کنیم!!!:

1-آدرس وبلاگ خود را با ماژیک رو در و دیوار بنویسید!! برید و دهن مسنجرو با آدرس وبلاگتون سرویس کنید. همچنین به اقدس خانوم و زری خانومو و... بسپارید که آدرس وبلاگو به هرکی می رسن بدن!! شما به هیچ وجه نا امید نشید!! حتی اگر فقط خودتون از وبلاگتون بازدید می کنید!!

2-از پر کاربردترین روش یعنی لینک کردن استفاده کنید!! به احدو سایتی رحم نکنید!! زمین و زمانو لینک کنید!! چه سایت یاهو باشه چه وبلاگ من!! مثلا اگر وبلاگتون در مورد فوتباله، حتما نمی خواد وبلاگ های فوتبالی را لینک کنید. مثلا برید وبلاگ دو کفتر عاشقو(اگر وبلاگی با این اسم هست اتفاقی بوده!!) لینک کنید!

3-برید و یک آمارگیر برای وبلاگتون بگیرید و عدد اولیه را 500000 بازدید کننده بذارید تا ملت کف بر بشن!! و همچنین هی از خودتون و وبلاگتون تعریف کنید.(البته شاید این مورد نتیجه عکس بدهد!!)

4-تو وبلاگتون همه چیز برای دانلود بذارید!! از شیر آدمیزاد گرفته تا جون...!

ببخشید از شیر مرغ گرفته تا جون آدمیزاد (برگرفته از نام یک سایت)!! و حتی اگه شده شایعه پراکنی کنید. مثلا بگید؛ رویت اژدهای هفت سر در گینه بیسااو!!

یا مثلا بگید؛ مرغ کیلیویی 300 تومان!! خلاصه از هیچ چیزی فروگذار نکنید!!

5-به وبلاگتون وارد بشید و با نام های مستعار به خودتون نظر بدید!! که وقتی یه بنده خدایی بعد از یک سال به وبلاگتون وارد شد کف بر بشه و بگه:اَ....

چقدر نظر!! و متقابلا اونم به شما نظر بده و شما بسیار شاد بشید!!

6-هرگز به پالس ها و نظرات منفی گوش ندهید!! افرادی که انتقاد می کنند، از یک نوع بیماری مالیخولیایی رنج می برند!! به یاد داشته باشید شما همواره موفق ترین وبلاگ کهکشان راه شیری را دارید!! (نمی دونم چرا یهو یاد برنامه های روانشناسی افتادم!!) و همیشه عالم و آدم به شما حسادت می کنند!!

7-همیشه به روز باشید!! مثلا تو تیر ماه پست نذارید که دوستان سال نو مبارک!! وبلاگ شما باید مثل وبسایت یاهو هر پنج دقیقه یک بار آپ بشه!!

البته خوب!! پنج قاره را یاهو گشت؛ ما هنوز اندر پست یک وبلاگیم!! حالا یاهو هم نشدیم یه چیز تو همون مایه ها بشیم!!

8-اگر وبلاگ خبری یا طنز است!! باید در مورد همه چیز خبر تهیه کنید!! نباید به ترک دیوار خونه همسایه هم رحم کنید!! شما باید همیشه خبر دار و دست به آپ باشید!!

9-برای جمع آوری نظرات تمام ارواش (روش ها) را امتحان کنید!! ابتدا با تهدید شروع کنید!! مثلا الهی اگه نظر ندی کچل بشی!! یا مثلا بری تو کشتی، کشتی پنجر بشه، سقوط کنی!! اگر این موارد نتیجه نداد، همچنان از فاکتور پنجم استفاده کنید و در صورتی که بیشتر از این رو دارید به التماس متوسل بشید! مثلا تو رو جون مادرت نظر بده!! خیر از جوونیت ببینی!! و اگر دیگه خیلی خیلی رو دارید به نفرین رو بیارید!! (که دیگه یه وبلاگ ارزش این چیزا رو نداره.)

10-سعی کنید همیشه رو نقاط ضعف وبلاگ های حریف کار کنید!! مثلا اگه نویسنده فلان وبلاگ پسره و شما دخترید، سر فحش و بد وبیراه رو بگیرید به پسرا و کم نیارید!! حتی اگه وبلاگتون بسته شد!!(البته لازم به ذکره که دخترها بسیار با شعور تر از این حرفان و اصلا از این کارا نمی کنن!! این مورد رو واسه پسرها گفتم، چون فقط واسه اونا کاربرد داره.)

11- آدرس وبلاگ خود را با ماژیک...چی؟؟ اینو گفتم!!؟ خب تو وبلاگتون همه چیز واسه دانلود... بله؟ اینم گفتم؟؟...

+خب پس همشو گفتم دیگه!! در اینجا امیدوارم که وبلاگ موفقی داشته باشید!!

و هرکسی نظر نده الهی کچل بشه، بعد واسه اینکه مو بکاره، بخواد بره یه شهر دیگه، سوار کشتی شه، کشتی پنچر شه، سقوط کنه...

 + نوشته شده در جمعه 18 آذر 1390 ساعت 07:34 ب.ظ توسط parisa joooooooon ...| نظرات()