تبلیغات
پسران بد و دختران خوب - روش های فرار از سربازی

پسران بد و دختران خوب

...چون میسر نیست من را کام دوست******عشق بازی می کنم با نام دوست

روش های فرار از سربازی

امروز می خواهم روش های فرار از خدمت(مقدس!!)سربازی رو اعلام کنم! البته واضح و مبرهن است که تمامی جوانان عاشق این خدمت مقدس هستند و رفتن به سربازی رو با دل و جان می پذیرند (البته اگه خودکشی نکنند!)!خب حال به اعلام این روش ها می پردازیم:

+تذکر:لازم به ذکر است که نتیجه انجام این روش ها گردن خودتان است و ما از هرگونه مسئولیت پذیری معذوریم!!(حتی شما دوست عزیز!)

روش اول:به دروغ خودتونو به مریضی بزنید مثلا بگید من سرطان دارم یا مثلا چشمام هشت درجه آستیگماته!!در این صورت دو حالت پیش میاد در حالت اول طرف مقابل شما(احتمالا مسئول محترم نظام وظیفه!)عطای شما را به لقایتان (حال می کنید ادبیاتو!!)می بخشد که در این صورت شما را به خیرو ایشان را به سلامت ولی در حالت دوم طرف مقابل دهانی از شما عنایت می کند که نگو و نپرس به طوری که اگه به دروغ گفته باشید چشمتون هشت درجه آستیگماته اینقدر بالا پایینتون می کنن که چشمتون واقعا هشت درجه بلکه هم بیشتر آستیگمات بشه!!

روش دوم:چاقی یا لاغری بیش از حد!از همین الان شروع کنید یا روزی ده تا تخم مرغ وسه کیلو گوشت و یه بشکه زیتون تناول کنید(البته اگه باباتون ماهی ده تا چمدون پول میاره خونه!!)و یا روزی یه لیوان آب بخورید (مخصوص قشر هزار فرسنگ زیر خط فقر)!در این صورت فقط به یک نگاه بندید تا یک هفته بعد کارت پایان خدمت بیاد در خونتون!!

روش سوم:فرزند سوم بودن!فعلا همین روشی که مشاهده می کنید بسیار طرفدار پیدا کرده به طوری که در هشتاد درصد خانواده ها فرزند اول  والدین را مجبور کرده که بروند و دو پسر بزرگتر از پرورشگاه بیاورند!!که در این حالت کل پرورشگاه ها تعطیل و جمعیت خانواده کثیر و کل خانواده ها فقیر می گردند!!

روش چهارم:سرباز معلم یکی از بهترین روش هاییست که بعد از سه مورد  قبل می توان با آن کنار آمد!!در این حالت به جای خدمت مقدس سربازی!

به خدمت مقدس تر آموزش می پردازید!!البته چون هنوز روستایی که در آن به

آموزش مشغولید در نقشه کشور عزیزمان ایران کشف نشده!!شما باید یک عدد

آلادین(چراغ نفتی های قدیمی که با مارک الا ادین وجود داشتند!)برای تامین نور و برای مسئله رفع حاجت و استحمام و.. هم دیگه خودتان حساب کنید!!!

در این مورد شما پس از گذر چند روز به همان سربازی راضی گشته و دیگه جلوی مسئول محترم نظام وظیفه ادا در نمی آورید!!

روش پنجم:(این روش با اینکه بسیار رواج دارد ولی اصلا توصیه نمی شود!)

سرباز فراری!در این حالت شما نه می توانید گواهینامه بگیرید!نه بهتون کار دولتی می دن!!نه می تونید برید سر کوچه دو تا سنکگ بگیرید!!نه با خیال راحت می تونید رفع حاجت کنید...خلاصه هیچ کاری نمی تونید بکنید و اگه پدرتون راضی به بخور و بخوابتون نیست!!نتیجه آن شود که پدر فریاد می دارد:مرتیکه...!!بلند شو برو نظام وظیفه خودتو معرفی کن!!

+در این جا من روش دیگری مد نظرم نیست!!اما همیشه حق با مشتریست و شما هر کاری که می خواهید انجام بدید!! منتظر نظراتون هستم.

 + نوشته شده در شنبه 20 خرداد 1391 ساعت 07:09 ب.ظ توسط parisa joooooooon ...| نظرات()